در صنایع بزرگی مانند نفت وگاز ، فولاد ، پتروشیمی ، سیمان و معدن، تجهیزات و زیر ساخت های حیاتی مانند سنسور ، موتور ، شير، هيتر ، فن ، كوره ، مخزن ، لوله و… بايد بدون توقف و با دقت بالا فعالیت کنند تا خروجی مورد نظر صاحبان صنايع فراهم شود. بسیاری از صنایع داده های خود را با استفاده از اپراتورهای انسانی جمع آوری میکنند که وقت گیر و هزینه بر است و یا به سیستم های وابسته هستند که قادر به پر کردن و به روز رسانی بانک دادههای خود نیستند سیستم پایش هوشمند رسا به صنايع مختلف مانند معادن، کارخانه ها و ایستگاهای سوخت رسانی فرودگاها کمک خواهند کرد تا بتوانند به صورت پیوسته دما ، سطح لرزش ، فشار روغن ، رطوبت و …. در موتورها ، گیربکس ها ، پیلوبلوکها بلبرینگها بدنه ی تجهیزات ، نوارهای نقاله و … اندازه گیری کنند . این داده ها همچنین کمک خواهند کرد تا اپراتورها پایش شرایط کاری پیش بینی زمان مناسب برای تعمیر دوری از آسیب، خرابی ، از کارافتادگی و اطمینان از عملکرد صحیح را با دقت بسیار بالایی انجام دهند. علاوه بر کارخانه ها به وسیله ی این سیستمهای هوشمند میتوان در گلخانه ها از حفظ شرایط نگهداری گلهای مختلف از نظر حفظ رطوبت خاک، دما و نور آگاه شد و وضعیت نگهداری هر گل را گزارش کرد تا باغبان را از رطوبت ، نور و دمای هرگل و نیازهای آن مطلع کند.

SSUCv3H4sIAAAAAAACA01RTWscMQz9K8LnSbclt72VEkoLhdDkFnrQ2MqsGI81WPIkZZn/Xnk3KbkYfbwnPT2fw4jKMRzPgXNuahWNpYTjlyFQYpPKmMPx8z4ENbSmpI71LKLR5N1L/j7k6dzr4RgeKxZdpdp1mpPbeCm3OGvYh3fcjw879fAt83rztdp//C/WSDljIWlO+zMEnKjEv12Ca6iUCS+Knrw1vxjV5U3exonkGmJL3MOwScTs/dsu39fK0qtTxfXEsfJGteeJNNYuTWUhqxwhyrKKctcIL2wnwOZcvz/Bs9Q587MpZMHEZYKINY3iD4zySgpcTMD63dDpJzaCEeM8VWklwW2CjaLbDB/t/wR37j2OmeDu/gHQgb+pJHJUgZ/33/teF+A+2Wu3MQxvfl5n6SFKibRaw+zhslCN/o03epJ1dZEHpbpxdOOGILP/9b7v/wCMji7SCQIAAA==

محصولاتی که ما ارائه می دهیم

گیت وی

انتقال داده به نرم افزار برای آنالیز و یا اعلام آلارم است.

اطلاعات بیشتر
نرم افزار

نرم افزار پس از دریافت داده های سنسور آن را آنالیز کرده و بر اساس آن شرایط کارکرد موتور (تاریخچه)، نحوه استفاده از موتور، پیش بینی زمان خرابی و آلارم های تنظیم شده توسط اپراتور را اطلاع رسانی می کند.

اطلاعات بیشتر
سنسور

کار سنسور اندازه گیری داده های تجهیز در محل نصب است. سنسور داده هایی مانند مکان، ارتعاش، میدان مغناطیسی، سر و صدا و… را اندازه گیری و برای گیت وی  ارسال می کند.

اطلاعات بیشتر